Srdeční záležitost aneb Valentýnská kolekce „Love Yourself“ pro každou ženu

Jako každý rok, i letos se mnozí z nás chystají slavit svátek zamilovaných, který tradičně připadá na 14. února. Na Valentýna se letos můžete připravit i u Bati, a to dokonce i v případě, že jste single. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Kolekce s názvem Love Yourself je přímo navržená pro ženy, které se rády rozmazlují. Koneckonců, kdo jiný vás dokáže potěšit lépe než vaše drahá polovička nebo vy sama?

Valentýnská kolekce poprvé u bati

Letos poprvé přináší Baťa exkluzivní limitovanou kolekci věnovanou valentýnskému tématu. Tato speciálně navržená kolekce nabízí svým nositelkám vybrané stylové lodičky s technologií Insolia, která zajistí správný postoj a pohodlí po celý den. Sázíte spíš na tenisky? U Bati preferujeme především pohodlí a styl, proto v kolekci najdete i cool tenisky, které už dávno nejsou jen sportovní záležitostí. Pro dotažení outfitu do detailu zahrnuje kolekce i kabelky, batohy a doplňky se speciálně navrženým valentýnským potiskem a nápisem Love Yourself

 

Obklopujte se jen věcmi, které vám budou dělat radost.

 

Co odkaz „love yourself“ znamená?

Limitovanou kolekci kabelek s potiskem a nápisem Love Yourself navrhla designérka a nákupčí kabelek a doplňků Tereza Chmurová. Tereza má na svém kontě už několik velmi úspěšných a oblíbených designérských projektů a návrhů kabelek a doplňků pro Baťu. Není žádným tajemstvím, že každý vydařený projekt, nápad nebo design musí zákonitě vycházet z nějaké myšlenky nebo inspirace „zvenčí“. Jaký background má letošní valentýnská kolekce, a co konkrétně pro Terezu znamená slovní spojení Love Yourself?

Nejlepší nápady přicházejí ve sprše, ve které jsem zrovna byla, když jsem poslouchala rozhovor dvou učitelů angličtiny Broni (Bronislav Sobotka) a Jakuba (Jakub Čáslava). Kluci se bavili o tom, co by nechali vytisknout na billboard, kdyby měli tu možnost. „Love Yourself“ byla věta, která zazněla z úst Broni, který si myslí, že je nesmírně důležité, aby se měli lidé rádi, aby s láskou začínali u sebe.“ Terezu slova dvou učitelů angličtiny chytla okamžitě za srdce, a díky tomu dostala letošní valentýnská kolekce zcela jednoznačný základ, který v této době rezonuje napříč společností více než kdy jindy.

 

Začněme všichni u sebe! A jak říká i Marie Kondo: „Obklopujte se jen věcmi, které vám budou dělat radost“. Doufám, že to budou třeba právě kabelky a doplňky z naší srdíčkové kolekce pro Baťu.“ Říká designérka a nákupčí Tereza Chmurová.

 
Celá kolekce je navržena tak, aby se jednotlivé produkty daly nosit nejen k příležitosti oslav sv. Valentýna, ale i během celého roku, a to na jakoukoliv příležitost. „Kolekce vás zaujme nejen svým designem a potiskem, ale za zmínku stojí i detaily, jako je výklenek v horní části lodiček, který velmi nenápadně připomíná srdce nebo tvar vykrojených rtů. Boty a kabelky s potiskem srdce už dávno nejsou jen „jednorázovou záležitostí“, ale stává se z něj jakýsi kult, který má využití v jakékoliv příležitosti a čase. Nebojte se vyrazit do ulic v lodičkách posetých barevnými či červenými srdíčky, buďte za dámu kdykoliv se vám zachce.“  Říká o kolekci hlavní nákupčí pro Baťu Vladimír Špelda.

 

„Potisk k valentýnské kolekci, který byl v kampaňových produktech použit, byl navržen záměrně ve „streetovém“ stylu, abychom předešli klasickému valentýnskému klišé s klasickými srdíčky“. Dodává produktová designérka Romana Slovák Bláhová, která se podílí na tvorbě veškerých Baťa kolekcí a konkrétně pro valentýnskou kolekci navrhla design potisku. 

sebeláska na prvním místě

Ať už patříte mezi ty, kteří svátek zamilovaných slaví či nikoliv, nezapomínejte se i v průběhu roku rozmazlovat drobnými dárky, milými slovy a nebo třeba objetím vašich nejbližších. Lásku k sobě si můžete, ba dokonce dle odborníků na lidskou duši, musíte dovolovat co nejčastěji. A jak jinak podtrhnout lásku k sobě či ke své drahé polovičce než valentýnskou limitovanou kolekcí?

Nezapomeňte sladit své boty, batoh nebo kabelku a hurá do slavení svátku zamilovaných přesně podle vašich představ. Co třeba na místě, kde jste se se svou drahou polovičkou potkali poprvé? 
 

SDÍLEJTE