Stylové noční nakupování opět rozsvítilo prodejny Bati v Česku i na Slovensku

Po tříleté pauze jsme měli možnost opět připravit pro naše věrné zákazníky, členy Baťa klubu, příjemnou podvečerní akci – Stylové noční nakupování. Během covidových omezení byla tato akce nahrazena plošnou slevou nebo akcí pro všechny zákazníky a bylo by tedy pochopitelné, že za takto dlouhou dobu zákazníci na tuto, dříve velmi populární akci, zapomenou.  

 

 

Tento dojem jsme však ztratili po prvních minutách po zahájení akce na Václavském náměstí. Zákazníci aktivně přicházeli, v ruce měli nachystanou svou klubovou kartičku a přesouvali se dále do prodejny „ulovit“ něco pěkného do svého podzimního botníku. Kromě přátelského osobního přivítání od country manažera Marca Farnetaniho, který má na starost Baťa Česko i Slovensko, měli možnost shlédnout několik bloků módní přehlídky, která nabídla přehled toho nejlepšího z podzimní kolekce, kterou pro ně vybral ten nejpovolanější – šéf kolekce Bati a sladění outfitů na přehlídku zajistila známá stylistka Kamila Vodochodská. 

 

 

Partnerem letošní akce se stala společnost Yves Rocher, díky které jsme mohli nabídnout na všech prodejnách voňavý dárek k nákupu v podobě sprchového gelu a krému na ruce. Na vybraných prodejnách byl pro zákazníky k dispozici i menší stánek Yves Rocher s prezentací výrobků a kosmetickým poradenstvím pro doplnění programu. Mnoho zákazníků ocenilo osobní poradenství stylistky Kamily Vodochodské, která se celý večer věnovala zákazníkům a radila s výběrem modelů s ohledem na celkový outfit tak, aby si pak doma zákazník vykouzlil dokonalý osobitý styl od hlavy až k patě.

 

 

Akce Stylové noční nakupování probíhala ve všech našich prodejnách Baťa a dokonce jsme nákupní akci prodloužili až do neděle v našem e-shopu. Bylo z čeho vybírat a zákazníci nezaháleli. Máme z toho radost, do své práce totiž dáváme i kus srdce a věříme, že to jde na naší práci znát. Moc vám děkujeme za skvělý večer, už teď se těšíme na další! 

 

 

 

 

SDÍLEJTE