Tajemství nového začátku

Každý konec má své kouzlo a tím kouzlem je začátek. Začátky s sebou nesou krásný pocit naděje, že všechno je možné a že život může být ještě o něco lepší a krásnější. V duchu si sestavujeme plán, co uděláme jinak, co vylepšíme, čím si zpříjemníme život. Někdo začne se zdravým životním stylem, změní účes, jiný styl oblékání. Na začátku je všechno možné.

1

Před námi je konec léta, začíná podzim, a přestože nás opouští horké dny, je na co se těšit. Přichází totiž nová sezóna a s ní nová kolekce Baťa. Mix obuvi a doplňků pečlivě vybraný tak, aby každý váš podzimní den byl malou oslavou lepšího a krásnějšího života.

linka

Odhalte tajemství nové podzimní kolekce Baťa,

která je plná kontrastů. Na jedné straně sexy kozačky, extravagantní vzory a na druhé straně klasické čisté elegantní modely chelsea a sportovní styl. Odhalte také 4 podzimní nezbytnosti, které pro vás vybraly nejpopulárnější české fashion blogerky Hanka a Verča, které píší na známém blogu CzechChicks.

Poznávejte postupně tajemství Baťa kolekce a vkročte rovnýma nohama do nového začátku.

Začínáme lakovanou kolekcí pro dámy a polobotkami pro pány s výjimečnými detaily.

 

linka

 

2

Lakovaná obuv dokáže zázraky. Celou vás rozzáří a to je zvláště na podzim, kdy ubývá slunečních dnů, potřeba. Lakovaný design v kombinaci s drzým klučičím střihem je letos to pravé. „Boyfriend“ střihy inspirované klasickou pánskou módou jsou trend, který se stal klasikou. Chelsea, oxfordky i brogue zdobení se budou skvěle hodit k širokým džínům i klasickým kalhotám. Je to jasné! Pánský styl v lakovaném podání – to je váš rafinovaný podzim 2016.

VSTUPTE DO KOLEKCE

 

 

3

Pánská dresová obuv je letos okořeněná excentrickými detaily. Seriózní a strohý styl oživují ombré odstíny a originální podešve. Na první pohled nenápadné detaily, které ukazují světu, že se neberete zas tak vážně.

VSTUPTE DO KOLEKCE

SDÍLEJTE