Tip stylisty: Podzimní pánské módě vládne mužnost

Ideální pánský šatník má být jednoduchý, kultivovaný a promyšlený. Muži nechtějí trávit čas vybíráním oblečení.

Chtějí mít ty pravé kousky hned po ruce. Většinou proto vsází na léty prověřené střihy a materiály. I z toho důvodu (bohužel) tak rádi a často nosí sportovní oblečení. To i v případě, kdy by měli sáhnout spíš po klasice a eleganci. Podzim a zima vyžadují teplé svršky a vrstvení oblečení. Není nic jednoduššího než vybrat právě takové outfity, které vypadají skvěle bez ohledu na věk nebo typ postavy.

New Vintage

Kožená bunda je přesně ten typ oblečení, který nestárne (respektive většinou zestárne spolu se svým majitelem). Přežije všechny budoucí trendy a při troše péče vám vydrží až do smrti. Obligátní černou na zip můžete střídat například s lehčí bundou z broušené kůže v koňakové barvě, tenisky vyměňte za vyšší kožené „vintage” boty v obdobném odstínu a máte sebevědomý outfit téměř kamkoliv se během dne hnete.

Na tuto obuv se můžete těšit na prodejnách či eshopu již od října.

Na tuto obuv se můžete těšit na prodejnách či eshopu již od října.

Man Up

Víte, co nosili v zimě naši dědové a všichni před nimi? Správně, péřovka to nebyla. Kabáty z poctivé vlny se šily už koncem 18. století a až na pár detailů vypadaly stejně jako ty dnešní. To samé platí i o solidních botách. Není proto potřeba vymýšlet věci dávno objevené. Dnes jsme o něco kreativnější a zimy už nejsou tak třeskuté jako kdysi, takže místo tlustého svetru vezměte pod vlněný kabát klidně džínovou bundu a nazujte pořádné zimní boty s barevnými tkaničkami. Váš praděda by vám mohl závidět!

Na tuto obuv se můžete těšit na prodejnách či eshopu již od října.

Easy Walks

Dalo by se říct, že ty nejlepší kousky pánského oblečení máme celou dobu přímo pod nosem. Olivová barva parky prozradí armádní původ, a protože ji vojáci nepřestali nosit ani v období míru, něco na této (zdánlivě) obyčejné bundě asi bude. Vyšší kotníčkové boty z broušené kůže na super pohodlné pryžové podrážce spolu s parkou využijete na rychlé přesuny po ulici i na podzimní výlety mimo město.

Na tuto obuv se můžete těšit na prodejnách či eshopu již od října.

Real Man Boots

Pokud hledáte jedny boty, které můžete nosit s kabátem, koženým křivákem nebo prošívanou bundou, budou to právě tyhle. Jsou dostatečně vysoké a teplé do zimy, zavazování na kovová očka jim dodá trochu rebelie a „vintage“ úprava koženého svršku spolu s robustní podrážkou odkazuje na jejich armádní minulost. Nezapomínejte ani na stylové doplňky jako je šála nebo čepice, které by s celým outfitem měly barevně ladit. 

Na tuto obuv se můžete těšit na prodejnách či eshopu již od října.

OBJEVTE NOVINKY >

OBJAVTE NOVINKY >

SDÍLEJTE