Tipy na vkusné pánské outfity, které zvládne každý muž

Kolekce Smooth Sailor od Bati je jako dělaná pro všechny muže, kteří nemusí nosit oblek od rána do večera, ale zároveň si ani nepotrpí na vyloženě sportovní obuv. Smooth Sailor je přesně něco mezi tím. Klasika v ležérním provedení.

A my vám ukážeme, jak je nosit takzvaně „dress down“ a „dressed up“. To znamená ve volném čase i pro společenštější příležitosti.  

KOMBINACE S DŽÍNAMI

 

Tohle je ten nejjednodušší styling, který zvládne i muž módou zcela nepolíbený. Volnější džíny (čím méně děr, ozdobných prvků a výšivek, tím lépe), jednoduchý svetr a lehká šála na oživení. Ti z vás, kteří se nebojí vyrukovat s nějakým nápaditým prvkem v oblékání, určitě mohou přidat výraznější barevné ponožky! To je trend, který už se probojoval i mezi formální obleky, a když na ponožkách nebudete mít zrovna obrázek Homera Simpsona, budete nejen zábavní, ale i vkusní.

Náš tip: Ke světlejší barvě bot patří světlejší barva ponožek a naopak.

KoMBINACE SE SAKEM

Když se řekne sako, většina pánů se zhrozí, že bude muset mít oblek. Ale sako je fantastická věc, která povýší i džíny nebo normální bavlněné kalhoty na něco víc. Tenhle outfit jsme pracovně nazvali „roztržitý profesor anglické literatury“.  Takový pocit navozují především kostkovaná košile a motýlek, který pánové postupem času odsunuli do kategorie „na plesy a do opery“. Což je škoda. Ale kdybyste to fakt nezvládli, máme pro vás jednoduchý tip na umírněnější variantu tohoto outfitu.

Náš tip: Jestli je pro vás kostkovaná košile s motýlkem trochu moc, stačí si pod sako vzít obyčejné bílé tričko, lehký svetr do véčka nebo rolák. 

SDÍLEJTE