Tipy na pánský styling: Jak se rychle proměnit v drsňáka či hezouna

Kolekce City Tramp by se dala označit za „starou dobrou klasiku“. A stejně tak byste ji měli, pánové, nosit. Když tenhle styl zjednodušeně převedeme na kulturní ikony, jste spíš tým Depešáků nebo Davida Beckhama?

Nadčasový drsňák a lá Depeche mode

Ke koženým kotníčkovým botám se skvěle hodí „slimky“ (úzké rovné kalhoty) a samozřejmě nezbytný křivák, tedy kožená bunda. Když budete chtít hodně frajeřit, využijte sílu doplňků: černé sluneční brýle, barevný šátek a řetěz připnutý na poutka u kalhot. Stejně jako Depešáci, je i tenhle rockerský styl nesmrtelný a nosit ho můžete, ať už je vám dvacet nebo čtyřicet.

Náš tip: Klasická bílá obleková košile má milion použití. Skvěle vypadá dokonce i v takovém typu „drsňáckého“ outfitu. Nikdy ji ovšem nenoste zapnutou až ke krku! Rozepněte klidně dva tři knoflíčky. Kromě toho, že budete vypadat víc sexy, tak opticky prodloužíte a zeštíhlíte postavu.

Elegantní hezoun a lá David Beckham

Je jedno, jestli milujete fotbal, hokej, kuželky nebo šachy. Jméno Beckham zná každé malé dítě a jeho styl taky. A teď rozhodně nemluvíme jen o stylu na trávníku. 😊 Vzhledem k Beckhamovu anglickému původu je u takového stylu nezbytný klasický trenčkot, tedy baloňák s dvouřadým zapínáním. Pod něj oblečte světlé džíny a dolaďte vše kostkovanou šálou v Burberry stylu. Obout byste měli kožené šněrovací polobotky s takzvaným „vintage lookem“. To znamená, že vypadají jako roky nošené, ačkoliv jste je pořídili včera. Což je vlastně obrovská výhoda. Jejich údržba není tak náročná a pořád budete vypadat trendy. To je přece výhra na celé čáře!

Náš tip: Už je nejvyšší čas, abyste objevili kouzlo zkrácených ponožek, které nejsou v botě vidět. Hlavně ke světlým kalhotám a botám vypadá holý kotník mnohem víc sexy než s jakoukoli barevnou ponožkou!


 

SDÍLEJTE