TO CHCE KLID A NOHY V TEPLE

Jasně, že boty podle posledních módních trendů jsou fajn. Jenže občas potřebujete kromě krásy i opravdové pohodlí a praktičnost. V nové kolekci od Bati WINTER TOUCH si můžete vybrat obojí.

Boty, kterým se říká hucule a my u Bati je překřtili na „finky“, jsou navržené tak, abyste v nich dokázali fungovat celou zimu v bezpečí a bez omrzlin. Mají vroubkovanou podrážku, která neklouže, povrchovou úpravu, aby se ve sněhu nepromáčely, a vnitřní zateplení. Aby to ale nebyly jen obyčejné hucule, můžete vybírat ze dvou metalických odstínů: stříbrné a zlaté.

Právě metalický design dodává i takhle praktickým botám punc trendovosti, takže je rozhodně nemusíte nosit jen na hory nebo procházky do přírody. S úzkými džínami nebo legínami budou vypadat skvěle i ve městě.

Jestli dáváte přednost klasice, finky si můžete pořídit v černé nebo béžové. Pro ty, které se nebojí vyčnívat z davu, jsou v kolekci zateplené kozačky i ve výrazné červené barvě.

Tip na outfit: S huculemi vypadají nejlépe legíny nebo úzké kalhoty, které se dají zasunout dovnitř boty. Jednak z praktických důvodů (pod nohavice se vám nedostane sníh), ale i z estetických (boty jsou hodně objemné, proto zvolte kalhoty úzké, abyste zachovaly optickou rovnováhu).
 

SDÍLEJTE