TREND LETOŠNÍHO ROKU: KOVBOJSKÉ BOTY

Všechny opravdové milovnice trendů, zbystřete! Baťa přichází hned se dvěma novými kolekcemi GO WEST a DARK ROMANCE, které jsou přesně pro vás. Jsou totiž plné bot inspirovaných kovbojským trendem.

Do sedla vás tyhle boty sice nedostanou, ale na módní výsluní určitě ano. Určitě jste trend „koňů“ zaregistrovaly už během léta a na plné pecky se rozjel právě teď. Kotníčkové boty na nízkém podpatku a chelsea ve westernovém stylu vypadají úplně dokonale s dlouhou rozevlátou sukní a huňatým svetrem. Chcete-li radši usedlejší variantu outfitu, zkuste skinny džíny a klasický rovný vlněný kabát.

Kromě toho, že jsou extra pohodlné, mají ještě jednu výhodu. Díky dlouhé špičce úžasně opticky prodlužují nohy! V kombinaci s úzkými elastickými džínami vám vykouzlí nohy až do nebes.

A jestli jsou na vás pásky a kovové přezky na botách už příliš kovbojské, vyzkoušejte moderní variantu westernu – kožené kotníkové boty na vyšším širokém podpatku zjemněné perličkovým lemováním. S koženými kalhotami nebo legínami vypadají prostě dokonale.
 


 

SDÍLEJTE