Trendy kabelky – jak je nosit? Do práce i do víru velkoměsta!

Kabelky jsou 5000 let starým vynálezem, který dodnes budí vášně – u některých žen dokonce sběratelské. Nás ale momentálně nebude zajímat historie tohoto módního doplňku, nýbrž jeho žhavá současnost. Jaké velikosti, tvary a barvy kabelek z vás v sezóně 2019 udělají stylovou dámu a trendsetterku?

Proutěný a pletený design
Proutěný i pletený design je absolutní must have této sezóny. Je velmi trendy a skvěle doladí vaše volnočasové outfity. Tyto kabelky využijete na dovolené na pláži i jen tak na víkendové nakupování ve městě.

(Nejen) na rtěnku a smartphone
Malé černé (šaty) určitě znáte, ty nevyšly z módy už 60. let. Letos jsou trendy miniaturní černé kabelky, a to v rebelském ocvočkovaném provedení. V jarní a letní sezóně je doporučujeme nosit k jemnějším outfitům – drsný a temný look se hodí spíš k podzimu.

Kabelka objemná, a přitom šik?
Kdo říká, že kabelka, kterou si nosíte do práce, musí být nudná? My rozhodně ne. Naopak! S výraznou červenou kabelkou budete působit živě a sebevědomě už na ranní poradě. Navíc oceníte, že se do ní krásně vejdou všechny nezbytnosti – od diáře až po kosmetickou taštičku.

Vyřezávané kabelky
Tenhle módní trend jste nemohli v ulicích přehlédnout! Kabelky, které mají ozdobnou perforaci, tedy vyřezávané různé geometrické vzory, působí sofistikovaně i romanticky, ale hlavně stylově.

Pudrová je nová černá
Chcete, aby vaše kabelka byla ušitá podle nejnovějších trendů, a přitom se dala nosit jako univerzální? Pak sáhněte po menším vaku v neutrálním pudrovém odstínu. Vakovitý tvar kabelky je teď hodně in, pudrový tón se zase dá snadno kombinovat se širokou škálou barev.

SDÍLEJTE