Trendy spony a dámské mokasíny jsou hitem jara 2020

Chcete do prvních jarních dnů vykročit obutá do nejnovější módy? Tak se pojďte podívat na dva žhavé trendy letošního jara: akrylátové spony a mokasíny! Na nové dámské kolekci Red Label si názorně ukážeme, jaké boty budou úderem března „in“, a jakmile se pokocháme nejnovější nabídkou mokasínů, povíme si, k čemu vám budou nejvíc slušet.

Ve vlasech i na botách
Když se řekne spona, možná vás jako první napadne, že je to ozdoba do vlasů – a budete mít pravdu. Dlouhé kadeře sepnuté zajímavou sponou – takový hairstyling rozhodně bude patřit mezi trendy letošního jara. My se dnes ale soustředíme spíše na trendy v obouvání – a právě tam ozdobné akrylátové spony úplně ovládly dámskou kolekci Red Label.


Šmrnc za dostupnou cenu

Ať už si vzpomenete na boty otevřené, uzavřené, nízké nebo s podpatkem, spony jednoduše dodávají šmrnc každé dámě a každé botě. Pokud vás přepadne pocit, že si z kolekce nedokážete vybrat jen jeden pár, ale potřebujete aspoň dva, nebo dokonce tři, máme pro vás dobrou zprávu. Značka Red Label nabízí módní kousky za velmi příznivé ceny.


Mokasíny jsou zpět!
Šmrncovní spony se nám navíc krásně spojily s dalším trendem, a tím jsou dámské mokasíny. Tyto univerzální ženské boty slaví comeback v novém stylu. Na jednu stranu jsou moderní a šik, na druhou stranu mají vintage nádech stálosti a klasiky. Ať už na jaře ráda nosíte sukně, šaty nebo kalhoty, budou se vám hodit ke všemu – a kdybyste je vytáhla znovu za deset let, opět je unosíte, protože vypadají dobře na dámách všech věkových kategorií.

Stylové vítání jara
Pokud máte na jarních měsících ráda hravost a barevnost, určitě vás potěší pastelové a hřejivé tóny naší mokasínové kolekce. Co se materiálů týče, boty jsou vyrobené z kvalitního veluru a pravé kůže, dá se tedy předpokládat, že vám poslouží déle než jedinou sezónu. A mimochodem, pokud vám nepadly do oka ani trendy spony, ani klasické mokasíny, nezoufejte. Můžete jaro přivítat v teniskách chunky sneakers, cool dojem tak máte prakticky zaručen!

 

SDÍLEJTE