Unikátní tenisková síť AW Lab nabízí nejnovější trendy v urban stylu. A hledá svého ambasadora pro sociální sítě

Hned dvě centra určená všem milovníkům streetových tenisek a urban stylu vznikla nedávno v České republice. Do Prahy totiž po úspěchu v Itálii a Španělsku zamířila značka obchodů AW Lab, která spadá do skupiny Baťa Group. Síť prodejen, kterých je jen v Evropě na dvě stovky, otevřela koncem minulého roku také v pražském obchodním centru Chodov a na Černém Mostě. Nyní hledá značka svého ambasadora pro sociální sítě.

 

Pokud zastáváte názor, že tenisky jsou vhodná obuv k téměř jakékoliv příležitosti, pak vám pravděpodobně neuniklo otevření obchodů AW Lab v Praze. Moderní vzdušné prodejny jsou zaměřené na nadšence urban stylu a nabízí průřez tím nejlepším, co je momentálně k dostání na trhu s teniskami a ve streetové módě.

Díky exkluzivní spolupráci se značkami jako Nike, Puma, Vans či Timberland nabízí tento globální hráč na poli urban a sportovního stylu řadu limitovaných či speciálních edic. Právě AW Labs u nás uvedli na trh například „Kanye West’s Yeezy Boost by adidas Originals“.

V těchto neotřelých laboratořích stylu pak nabídku bot doplňuje i výběr streetového a sportovního oblečení a doplňků. Zákazníci si tak mohou v duchu motta obchodu „Play With Style“ na jednom místě vytvořit originální a osobitý styl.

Pokud patříte mezi milovníky moderní městské módy, rádi byste do jejího vývoje mluvili a na Instragramu, Youtube či Facebooku v podstatě žijete, nabízí vám nyní AW Lab unikátní příležitost. V castingu, který se uskuteční 14.6. od 17 do 20 hodin v Centru Chodov, bude totiž značka hledat svého nového ambasadora pro sociální sítě. I pro ty, kteří si zatím netroufají stát se tváří značky, je připraven zajímavý program, setkání s ambasadorkou a herečkou Patricií Solaříkovou a skvělá sleva 30 procent.

VÍCE O AKCI zde >

Máme pro vás skvělý dárek! Stačí se prokázat touto slevou na prodejně AW LAB (není nutné tisknout).

SDÍLEJTE