Volánky jsou zpět a v plné síle

Trend volánků nám vydržel už z loňského léta a letos to bude vlát ještě silněji. Z oblečení se totiž přestěhoval i na doplňky. Příkladem je kolekce Summer Waves, ve které si přijdou na své všechny romantické duše a ženy, které chtějí zůstat ženami.

Volánky jsou už ze své podstaty typicky romantickým prvkem. Proto při sestavování outfitu zůstaňte věrné ženským střihům i vzorům. K volánkovým botám přidejte klidně další volánky na kabelce nebo na šatech.

My jsme pro vás vybrali variantu inspirovanou elegancí padesátých let ve stylu siluety „new look“ od Diora. To v praxi znamená, že potřebujete kolovou sukni z materiálu, který drží tvar, aby krásně vyniknul úzký pas. K ní už stačí obléknout pouze jednoduchý top a uvidíte, že i v obyčejném tričku zůstanete dámou.

Tip: Top zastrčte do sukně, aby pas opravdu vyniknul. Nebo zvolte takzvaný crop top. Jedná se o vrchní díl ve zkrácené délce, která sahá přesně do pasu.

Jestli se na vysoké podpatky necítíte, máme pro vás skvělou zprávu! V nové volánkové kolekci Baťa najdete také boty na klínku. Takže snadno získáte 10 centimetrů na výšku, což opticky znamená o 5 kilo méně. 😊

A jako bonus najdete v Summer Waves kolekci obuv i kabelky v úžasných zářivých barvách. I pokud zvolíte jednobarevný outfit, v těchto botkách budete nepřehlédnutelné.
[/GDC_row]

SDÍLEJTE