Weinbrenner – světové boty šité v Česku

Tradiční, ručně dělané boty Weinbrenner, které obouvají lidé po celém světě, šijí zaměstnanci malé továrny v Dolním Němčí u Uherského Hradiště už pětadvacet let. Necelých sto padesát odborníků se podílí na výrobě až dvou set tisíc párů bot ročně. Ty putují kromě Česka i do prodejen v Singapuru, na Novém Zélandu či v Karibiku. Nové jarní a letní kolekce Weinberenner opět propojují přírodní materiály a zemité barvy s moderními jednoduchými střihy. Novinkou letoška jsou ale například veselé baleríny v sytých barvách.

Kolekce obuvi Weinbrenner dlouhodobě hledají balanc mezi přírodou a životem ve městě. Převážně celokožené boty jsou také už přes dvacet let přehlídkou maximální řemeslné zručnosti. Oblibě mezi zákazníky se tak těší zejména díky své jednoduchosti, nadčasovosti, využití těch nejkvalitnějších materiálů a preciznímu zpracování.

Jak dámská, tak pánská kolekce pro letošní jaro a léto se nese v duchu městského outdoorového stylu. Uzavřené polobotky i otevřené sandály v odstínech hnědé, šedé a černé se hodí na pohodové odpoledne ve městě i malý víkendový výlet.

Zároveň je ovšem v kolekci přichystaných několik překvapení pro náročnější zákazníky, kteří se nebojí vystoupit z davu. Dámy tak mohou sáhnout po pohodlných celokožených balerínách v sytých barvách inspirovaných jižanským temperamentem a vášní horkých letních nocí.

Pánové pak mohou kromě elegantní volnočasové obuvi nazout i jednoduché nadčasové sandály, které budou hitem letošního léta. Díky kvalitním materiálům a vkusnému střihu se totiž hodí kromě džínů i k formálnějšímu oblečení do kanceláře. V nadcházejících letních dnech tak už nebude potřeba sahat pouze po uzavřených polobotkách. Návrháři se totiž letos uvolnili a upustili od zažitých konvencí a vy můžete s nimi.

prožijte příběh české boty >

PREŽITE PRÍBEH ČESKEJ TOPÁNKY >

SDÍLEJTE