Zaměřeno na: Kabelky, které nedáte z ruky!

Kabelka je naprosto nedílnou součástí každodenního outfitu snad každé ženy. Již dávno se nejedná pouze o nutný praktický doplněk, který slouží k přepravě nezbytných věcí, které každý den potřebujeme v zaměstnání nebo nejrůznějších pochůzkách. Kabelka je docela právoplatně brána jako důležitý fashion doplněk, kterým krásně můžete doladit svůj outfit a vykouzlit tak look, který bude na ulici lahodit nejednomu oku. Na trhu existuje obrovské množství druhů kabelek, od designu, přes velikosti až do široké škály barev. Každá moderní žena si je velice dobře vědoma toho, že pouze jedna kabelka nestačí. Pojďme se společně podívat na to, jaké kabelky jsou letos u Bati trendy.

Minikabelka aneb nejlepší přítelkyně pro vaše denní nezbytnosti 

 

Jednoznačně velkým trendem, který na prodejnách a e-shopu Baťa.cz letos najdete, jsou unikátní mini kabelky v rozměrech tak akorát pro vaše nejdůležitější nezbytnosti. Na oběd, cestu do práce nebo na procházku. Novou kolekci mini kabelek jistě ocení každá z vás, která potřebuje mít telefon, peněženku, sluchátka, lesk na rty a malou svačinku kdykoliv po ruce. Kabelku můžete nosit díky praktickým popruhům na rameni nebo křížem, což ocení všechny z vás, které potřebují volné ruce a vše důležité u sebe.

 

 

 

UKÁZAT CELOU KOLEKCI MINIKABELEK >

 

NAKUPUJTE PRAKTICKY S SHOPPer kabelkou

 

Velká kabelka je k nakupování naprostou nezbytností. Velmi praktické jsou kabelky, které lze nosit přes rameno. Letos najdete u Bati kabelky velkých rozměrů vyrobené z různých materiálů. Pro toto léto jsou velmi trendy kabelky z textilu v nevšedních až velmi výrazných barvách. Nebojte se oživit váš jednobarevný outfit výraznější kabelkou. Výrazný prvek ve vašem outfitu zajistí dokonalý fashion look, který zaujme. Nebojte se být vidět!

 

 

KOŽENÁ KLASIKA

 

Ať už vyhledáváte poslední módní trendy nebo dáváte přednost osvědčené klasice, koženou kabelkou nikdy neuděláte krok vedle. Tentokrát můžete vybírat z různých tvarů a velikostí, které dokonale padnou vašemu outfitu i potřebám všedního dne.

 

ELEGANTNÍ DÁMOU S PSANÍČKEM OD bATI

 

Sezona venkovních oslav a svateb už je tady v plném proudu. Zapomenout bychom tedy neměli ani na kabelky, které se dokonale hodí na slavnostnější příležitost. Již dávno neplatí pravidlo, že by měla mít vaše kabelka stejnou barvu jako vaše boty. Buďte odvážná a nebojte se kombinovat kabelku a boty tak, abyste se ve slavnostním outfitu cítila dobře.

 

 

SDÍLEJTE