Ze Španělska s láskou ♥

Představujeme kolekci šitou na míru všem nadšencům do maximálního pohodlí a originality designu. To vše ve vysoké kvalitě použitých materiálů a celkového provedení. 

Jako na obláčku v úžasně pohodlných a inspirativních modelech

 

Tentokrát jsme pro vás vybrali modely, kterým budou jejich nositelé při došlápnutí doslova blahořečit. Jejich konstrukce je tak pružná, že se při zatížení dokáže roztáhnout do šířky a nabídnout pocit dokonalé měkkosti. V nabídce jsou i značky, které neustále prahnou po zdokonalování a sledují nejnovější módní trendy. Propracovaný design a nápaditá barevnost jsou u této kolekce, samozřejmostí. Objevte s Baťou španělský styl, kterému nelze odolat. Jaké značky tato kampaň obsahuje?

 

 

Fluchos

 

Pečlivě vybraná kolekce značky Fluchos nabízí inovovanou konstrukci podešve, která výrazně zvyšuje pohodlí při každém kroku.  Lamely v její přední části se při došlapu roztahují a dávají tak pocit příjemné měkkosti. Tuto vlastnost posiluje i kvalitní polstrovaná stélka a podšívka z měkkých usní. Boty jsou šité tak, aby svou flexibilitou byly ideálním parťákem pro celodenní chůzi. Letošní kolekce nabízí zajímavé barevné alternativy, ze kterých si vyberou všichni, kteří sledují nejnovější trendy.

 

 

Wonders

 

Inovativní, udržitelná a velmi pohodlná kolekce, která je do posledního detailu vyrobená ve Španělsku. Vybrali jsme pro vás tenisky, které jsou úžasně lehké a díky zvýšenému profilu v nich budete vyšší. Nevšední design v kombinaci s použitými materiály jako nylon a useň vám nabízí styl a pohodlí, které projasní každý váš den. Letošní kolekce vás navíc zaujme svým veselým designem, ve kterém se propisují přírodní vzory a pestré barvy.

 

 

Callaghan

 

Obuv značky Callaghan je navržena tak, aby se přizpůsobila vaší noze při každém kroku. Speciální technologie vzduchových komor pracuje při došlapu, zvětšuje se do šířky až o 8 mm a tím maximálně pečuje o vaše pohodlí. Použité materiály byly zvoleny pro svoji pružnost a lehkost. Tenisky jsou vyrobeny z úpletu nebo usně, která je ošetřena voděodolným systémem Scotchgard 3 m odpuzujícím vodu a nečistoty. Letos nabízí Baťa pouze pánské varianty, které si jistě najdou své hrdé nositele.  

 

 

Nebojte se být vidět v odvážných barvách

Již na první pohled je zřejmé, že se celá kolekce „točí“ kolem velmi výrazných barev a potisků, které vašemu každodennímu looku přidají na viditelnosti. Být vidět v ulicích není ostuda, a už vůbec ne ve značkách, které pochází ze sluncem zalité země – Španělska.

 

SDÍLEJTE